14 dubna, 2021

Lůžkoviny pro malé hosty

Je důležité myslet nejen na ubytovávající se dospěláky, ale i na malé hosty, které mají speciální požadavky co do vybavení. Vybavte proto vaše ubytovací zařízení hotelovým textilem speciálně určeným pro tyto malé raubíře, aby si i oni mohli u vás užít příjemný pobyt a spánek v pohodlí. Pro ně můžete pořídit prošívané deky a polštáře menších rozměrů. Nejčastějším rozměrem je 90 x 135 cm u přikrývky a 40 x 60 u polštáře.

hotelový poko

Přikrývky pro batolátka
Malým batolátkům se bude dobře spát díky přikrývce z dutého vlákna. Duté vlákno je vysoce kvalitní a antialergické. Tento materiál je tak ideální pro malé děti. Přikrývka je celoroční, středně teplá a má tak univerzální použití během celého roku. V zimě malé caparty zahřeje a v létě jim pod ní nebude horko. Navíc se velmi snadno udržuje, takže i když ji malý raubíři zašpiní, můžete ji bez obav prát v pračce, a to na teplotu až 95°C. Bez problémů ji pak můžete sušit v bubnové sušičce na sníženou teplotu.

Dětský set – přikrývka + polštář
Můžete také rovnou pořídit kompletní celoroční sadu obsahující jak přikrývku z dutého vlákna, tak i polštář. Polštář má jako výplň v podobě polyesterových kuliček, které se postarají o nadýchaný polštář bez slehnutí. Tento dětský set je vhodný i pro alergiky.
Tento praktický set je ideální třeba k využití v dětských cestovních postýlkách, které si hosté s sebou na pobyt přivezou nebo které jim ve vašem ubytovacím zařízení poskytnete vy.

ložní povlečení

Nejen do hotelů, ale i do mateřských školek nebo pro domácí využití
Nabízený dětský set v podobě přikrývky a polštáře má své využití nejen v hotelech a pensionech, ale také třeba v mateřských školách, kde děti po obědě spinkají. Využijete ho i doma do dětských postýlek. Vašim ratolestem tak zpříjemníte usínání a spánek, který je pro jejich vývoj a odpočinek velmi důležitý.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

You Might Be Interested In